DEMO tour 2023 21.6. - 24.6.

Yamaha Centrum Vrbova 19, Praha 4

Yamaha Demo Tour

21. - 24. 6. 2023, Yamaha Centrum Vrbova 19, Praha 4

Oblíbená Yamaha Demo Tour se blíží a s ní přichází jedinečná příležitost zažít neuvěřitelný pocit z jízdy Dark Side of Japan! Srdečně vás zveme na tyto nezapomenutelné testovací dny, kde budete mít příležitost osobně vyzkoušet nejoblíbenější a nejprodávanější modely od značky Yamaha!

Zapomeňte na všední starosti a nechte se unést do temných a fascinujících japonských snů. Vyzkoušejte na vlastní kůži sílu a výkon, které tyto motocykly nabízejí. Připravte se na vzrušující jízdu, která vám umožní prozkoumat temnější stránku Japonska a proniknout do jeho tajemného dědictví.

Budeme mít k dispozici širokou škálu modelů, které uspokojí jak začínající jezdce, tak i ty zkušenější. Přijďte a objevte inovativní technologie, dokonalý design a precizní zpracování, které jsou znaky značky Yamaha.

Nenechte si ujít tuto fantastickou příležitost! Přijďte na naši akci a společně se z následujícího týdne na motocyklu stane nezapomenutelný zážitek. Těšíme se na setkání s vámi a sdílení vášně pro motocykly na této jedinečné Yamaha Demo Tour!

Rezervujte si své místo hned teď a nechte se unést do nekonečného dobrodružství Dark Side of Japan!
 

nová rezervace