CrossCore RC


Možná vás překvapí, že to byla společnost Yamaha, kdo před 30 let vyvinul první sériově vyráběné elektrokolo na světě. Yamaha skutečně vyrábí elektrokola pro japonský trh již tři desetiletí a dodává také systém eBike, jenž pohání mnohá elektrokola prodávaná v Evropě. A nové městské elektrokolo CrossCore RC je začátkem nové vzrušující elektrické budoucnosti naší společnosti.

CrossCore RC je všestranné, přizpůsobivé a dostupné elektrokolo, jež je připraveno na cokoli, co může přijít. Bylo speciálně navrženo tak, aby zvládalo vše, od městského dojíždění přes vyjížďky pro zábavu až po kondiční tréninky. Díky nulovým emisím a nízkým provozním nákladům představuje ideální volbu z celé řady důvodů.

Pro každý den, pro každého.

Srdcem tohoto skvěle vypadajícího elektrokola je nejprodávanější pohonná jednotka Yamaha PW-ST, která je jedním z nejtišších a nejcitlivějších elektromotorů své třídy. Kromě toho, že nabízí plynulý a tichý chod, využívá tento inteligentní elektromotor senzory, jež sledují způsob jízdy a upravují asistenci výkonu tak, aby vám kolo zajišťovalo co nejpřirozenější a nejpříjemnější jízdu.

Odolné, ale přitom lehké šasi je vybaveno plochými řídítky, což umožňuje, aby jezdec seděl v uvolněné a vzpřímené jízdní pozici. Přední vidlice nabízí odpružení se zdvihem 63 mm, které tlumí nerovnosti na trati. Jednoduché rozhraní Display A umožňuje snadno měnit jízdní režim a kontrolovat stav baterie. Pokud si chcete své elektrokolo CrossCore RC přizpůsobit, máte k dispozici širokou nabídku trekingového příslušenství.


Letmým pohledem

  • Pohonná jednotka PWseries-ST
  • Přirozená ergonomie
  • Adaptabilní šasi
  • Volitelné trekingové součásti
  • Rozhraní Display A
  • Režim automatické podpory
  • Technologie Zero Cadence
  • 3 velikosti, 2 barvy

Hlavní vlastnosti

Pohonná jednotka PWseries-ST

Díky mimořádně tichému chodu, kompaktním rozměrům a citlivému výkonu je pohonná jednotka Yamaha PWseries-ST ideální pro všechny druhy jízdy v různých situacích. Tato nejprodávanější pohonná jednotka dosahuje točivého momentu 70 Nm a poskytuje přirozený zážitek z jízdy. Právě díky ní je elektrokolo CrossCore RC tak přizpůsobivé a příjemné na ježdění.

Přirozená ergonomie

Ať už dojíždíte do práce, děláte výlety po okolí nebo jezdíte pro lepší kondici, pohodlnou ergonomii modelu CrossCore RC určitě oceníte. Konvenční plochá řídítka jsou vybavena pohodlnými rukojeťmi a miniaturními koncovkami. Výsledkem je přirozený a jistý pocit z řízení. Vzpřímená jízdní pozice také poskytuje vynikající viditelnost v rušném městském provozu.

Adaptabilní šasi

Hliníkové šasi elektrokola CrossCore RC je vybaveno předním odpružením se zdvihem 63 mm a odolnými plášti 27,5 × 2,0. Je konstruováno tak, aby vydrželo vše, co mu mohou městské ulice přichystat. Jeho pevná a lehká konstrukce zajišťuje jistotu ovládání na různých površích. Díky tomu je toto přizpůsobivé elektrokolo ideální volbou pro celoroční jezdce, kteří požadují všestrannou, spolehlivou a cenově dostupnou dopravu s nulovými emisemi.

Volitelné trekingové součásti

Společnost Yamaha vyvinula pro elektrokolo CrossCore RC řadu originálního příslušenství, včetně snadno připojitelných trekingových součástí, které z tohoto dostupného a všestranného modelu vytvoří ideální stroj pro každého, kdo vyžaduje, aby bylo jeho elektrokolo připravené na celoroční náročný provoz.

Rozhraní Display A

Rozhraní Display A poskytuje snadno čitelné informace pomocí jednoduchého velkoformátového LCD displeje, včetně rychlosti, kapacity baterie, nastavení asistenčního režimu, ujeté vzdálenosti, celkového počtu najetých kilometrů a dojezdu – pro větší pohodlí lze režim podpory měnit jednoduchým stisknutím tlačítka.

Technické parametry

Obecné

Celková hmotnost23,9 kg
Velikost kol700c
Třída eBikeAsistent šlapání do pedálů


Systémy eBike

Pohonná jednotkaYamaha PWSeries ST 3-bolt Mount
AkumulátorYamaha Lithium Ion 500Wh, 36V, 13.4Ah
Displej/dálkové ovládáníDisplay A
Asistence rychlosti25 km/h


RÁM

TechnologieYamaha Hydroformed Aluminum. Integrated battery. Water bottle boss. Tapered Headtube. Internal shift/brake hose routing. Rack/Fender compatible


ODPRUŽENÍ

VidliceSR Suntour NEX E25. 63mm Travel. 12x100mm Thru-Axle
Zadní tlumič-


SOUČÁSTI

Náhlavní sadaIntegrated bearing with 30mm of spacers
ŘídítkaAlloy, 31.8mm clamp, width 640mm
Představec31.8 clamp dia. 6 deg rise 80mm
RukojetiTwo-tone ergonomic locking
SedloYamaha Urban Comfort Cro-Mo Rail
Sedlovka30.9 diam. Length: 345mm (L, M), 295 (S)
BrzdyShimano BR-MT200


Hnací ústrojí

Řadicí páčkyShimano M2010 9-speed
Zadní přehazovačkaShimano M3100 SGS
Rameno klikySquare Taper Spindle Length S-165mm, M and L - 170mm
Řetězové věnceSlitina 44t
ŘetězKMC e11 118 links
KazetaSHIMANO HG400 9-speed 11-13-15-17-20-23-26-30-36T


Sada kol

KolaDual Channel Welded Pin w/ Eyeleted SpokeFront: 12x100mm Quick-Release Thru-Axle (QRTA) Rear: 12x142mm QRTA with integrated speed sensor
PneumatikyCST C-1996 27,5 × 2,00