MT-125

MT-125

Není se čemu divit, že modely MT Yamaha s dynamickým stylem, nahou stavbou a vzrušujícím výkonem přilákaly tolik jezdců na temnou stranu Japonska. Model se neustále vyvíjí. Přelomově nový model MT-125 je připraven přinést do třídy 125 ještě více výkonu, náladovosti a adrenalinu.


Temnota je další úrovní

Obsahuje nový špičkový motor a také kompaktní svalnatou přední část a agresivní design MT nové generace. Tato nová, vzrušující 125 se nepodobá žádné jiné. Připravte se na objevení temného jezdce ve vás. Protože tento lehký Hyper Naked změní váš svět.

Tato sportovní lehká konstrukce, vyrobená s čistou MT DNA, je dokonalým úvodem do motocyklových zkušeností Hyper Naked. Zjistěte, jaké to je jezdit se skutečným mistrem Master of Torque. A objevte svou Temnou stranu.


Letmým pohledem

  • Nový motor o objemu 125 ccm s variabilním řízením ventilů
  • Stavba s moderním a agresivním designem
  • Dvojitá obrysová světla se zešikmenou čočkou; LED světlomet
  • Asistenční antihoppingová spojka
  • Sportovní rám Deltabox a hliníková kyvná vidlice
  • Technicky vyspělá 41mm vidlice USD
  • Široká zadní pneumatika šířky 140 mm
  • Výkonný přední brzdový třmen s radiálním upevněním
  • Velká přední kotoučová brzda 292 mm
  • Sofistikované LCD přístroje s negativním zobrazením


PROMĚŇTE SEN VE SKUTEČNOST

Nakonfigurujte si svůj motocykl dle vlastních představ. Pošlete nám Vaši konfiguraci na mail yamaha@ymoto.cz a my Vám na Váš nakonfigurovaný vysněný motocykl pošleme cenovou nabídku.


Hlavní vlastnosti

Výkonný motor o objemu 125 ccm splňující normu EU5 se systémem VVA

Sofistikovaný 4ventilový kapalinou chlazený motor MT-125 o zdvihovém objemu 125 ccm a splňující normu EU5 je vybaven exkluzivním systémem Yamaha Variable Valve Actuation (VVA), který má dvě vačky sání. Tato exkluzivní technologie odvozená od modelu R125 umožňuje špičkovému motoru dosahovat vynikajícího výkonu spolu s velkým točivým momentem při nižších otáčkách motoru, díky čemuž je model MT-125 jedním z nejsilnějších v této kategorii.

Moderní a agresivní design kapotáže

Sportovní kapotáž dodává dynamický vzhled, který je silně ovlivněn modely MT s větším zdvihovým objemem. Výrazný průbojný styl, kompaktní palivová nádrž a krátká zadní část zdůrazňují agresivní postoj motocyklu – a díky své dynamické jízdní poloze se připravte na nejúžasnější jízdu v dané třídě!

Smělá tvář se dvěma očima

Žádný jiný lehký model nemá na ulici takovou prezentaci a zastrašující postoj jako MT-125. Jeho agresivní tvář obsahuje hrozivá dvojitá obrysová světla, která vysílají dravé pohledy. Ultra kompaktní samostatný LED světlomet vysílá zářivý paprsek, který vám umožňuje vidět a být viděni.

Asistenční antihoppingová spojka

Nový motor MT-125 je vybaven asistenční antihoppingovou spojkou (A&S) se superjemným pocitem na páce, což umožňuje snadné řazení. Kromě toho, že motocykl vyžaduje menší fyzickou sílu jezdce, spojka A&S dále zjemňuje řazení a pomáhá předcházet blokování zadního kola – což vám dává větší kontrolu nad vaším strojem MT.

Sportovní rám Deltabox a hliníková kyvná vidlice

Rám Deltabox odvozený od modelu R125 a hliníková kyvná vidlice poskytují lehké a sportovní ovládání i působivý komfort při vyšších rychlostech. Geometrie je optimalizována k dosažení vystředění těžiště a dynamické jízdní polohy.

Technicky vyspělá 41mm přední vidlice upside down

Špičková vidlice upside down s 41mm trubkami zajišťuje vynikající ovladatelnost v celé řadě různých jízdních podmínek a nabízí 130mm zdvih a kultovované a rychle reagující odpružení pro pohodlnou jízdu.

Široká zadní pneumatika šířky 140 mm

Ať už jedete nižšími rychlostmi po městě, nebo se blížíte limitu na zakroucené vedlejší silnici, MT-125 vám vždy zajistí vzrušení. K dispozici máte vždy hromadu okamžitého výkonu čekajícího na otočení plynu – a díky své široké 140mm zadní pneumatice tato špičková lehká váha miluje řezání zatáček!

Radiálně upevněný brzdový třmen a přední kotouč 292 mm

MT-125 má vysoký brzdný výkon se špičkovou citlivostí díky radiálně upevněnému brzdovému třmenu a brzdovému kotouči o velkém průměru 292 mm. Toto prvotřídní nastavení poskytuje přesné ovládání konečky prstů při nižších rychlostech a vynikající brzdný výkon při vyšších rychlostech.

Sofistikované LCD přístroje s negativním zobrazením

Sofistikované přístroje modelu MT-125 jsou vybaveny stylovým a snadno čitelným kontrastním LCD přístrojovým panelem. Multifunkční displej obsahuje kompletní řadu informací pro snadné sledování vaší jízdy.

129 990 Kč

Technické parametry

Motor

Typ motoru

jednoválec, 4taktní, kapalinou chlazený, SOHC, 4ventilový

Zdvihový objem124.7cc
Vrtání x zdvih52.0 x 58.6
Kompresní poměr11.2 : 1
Maximální výkon11.0kW (15.0PS) @ 9,000 rpm
Maximální točivý moment11.5Nm (1.16kg-m) @ 8,000 rpm
Systém mazánízásoba oleje v klikové skříni
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Systém zapalováníTCI
Systém startováníElektrický
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní
Koncový převodŘetěz
Spotřeba paliva2.13l/100km
CO2 emission49g/km
Vstřikování palivaElektronické vstřikování paliva


PODVOZEK

RámOcelový Deltabox
Úhel sklonu vidlice26º
Stopa95mm
Systém předního odpruženíUpside-down telescopic fork, Ø41mm
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice
Přední zdvih130 mm
Zadní zdvih114 mm
Přední brzdaHydraulická kotoučová, Ø292 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø220 mm
Přední pneumatika100/80-17 M/C 52S
Zadní pneumatika140/70-17 M/C 66S


ROZMĚRY

Celková délka1,960 mm
Celková šířka1,960 mm
Celková výška1,065 mm
Výška sedla810 mm
Rozvor kol1,325 mm
Minimální světlá výška140 mm
Mokrá hmotnost včetně náplní140 kg
Kapacita palivové nádrže10Litry
Kapacita olejové nádrže1.05litry
129 990 Kč