MT-03

Motocykly Yamaha Hyper Naked jsou navrženy tak, aby byly vzrušující. Díky svému svalnatému stylu a adrenalinem dopovanému výkonu si kradou tyto nejprodávanější modely MT srdce a mysli jezdců po celé Evropě pro sebe. A teď přichází zcela nový model MT-03, který se pyšní lepšími technickými parametry a nepřehlédnutelností na silnici.


Dark Lightning

Agresivní nový vzhled, inspirovaný většími modely Hyper Naked Yamaha, je více MT než kdy jindy. Jeho dravá tvář s dvojitým okem vrhá nejnáladovější pohledy a nová vidlice USD a přepracovaná široká palivová nádrž podtrhují dynamický vzhled rodiny MT, což z motocyklu dělá dokonalou 300!

Tak přitažlivým a žádoucím však činí tento lehký Hyper Naked skutečnost, že je vyroben s čistou MT DNA, což znamená, že každá jízda je vzrušující a návykový zážitek. Budete chtít vyrazit ven a jezdit, kdykoli to bude možné. Protože tento motocykl prostě rád jezdí.

Letmým pohledem

 • Sofistikovaný dvouválcový motor o obsahu 321ccm s vysokým točivým momentem
 • Dvojitá obrysová světla se zešikmenou čočkou; LED světlomet
 • Agresivní design MT nové generace
 • 37mm přední vidlice USD
 • Technicky vyspělé přístroje LCD
 • Lehké LED ukazatele směru
 • Dynamický průbojný design kapotáže
 • Pozice pro ergonomickou a agilní jízdu
 • Vysoce kvalitní vzhled a autentický pocit rodiny MT
 • Dlouhá kyvná vidlice s novým nastavením tlumičů
 • Lehký kosočtvercový rám


MT-03

Díky své obnažené stavbě, obratnému ovládání a vzrušujícímu výkonu s vysokým točivým momentem vám modely Hyper Naked Yamaha poskytují agresivní vzhled s úchvatnou jízdou. Nová generace modelu MT-03, která se vyznačuje výrazným novým stylem a technologií zaměřenou na výkon, kombinuje status velké motorky s lehkou všestranností.


PROMĚŇTE SEN VE SKUTEČNOST

Nakonfigurujte si svůj motocykl dle vlastních představ. Pošlete nám Vaši konfiguraci na mail yamaha@ymoto.cz a my Vám na Váš nakonfigurovaný vysněný motocykl pošleme cenovou nabídku.


Hlavní vlastnosti

Sofistikovaný dvouválcový motor o obsahu 321 ccm

Tento sofistikovaný kapalinou chlazený dvouválcový motor o obsahu 321 ccm se vyznačuje lehkými kovanými písty s karburizovanými ojnicemi, které poskytují vzrušující výkon s vysokým točivým momentem. Díky extrémně lehkému pocitu na spojce je model MT-03 ještě zábavnější ve městě a pokročilý systém vstřikování paliva zajišťuje okamžitou reakci na plyn s ekologickým výkonem.

Dvojitá obrysová světla se zešikmenou čočkou; LED světlomet

Dynamický model MT-03 vypadá lépe než kdy předtím díky svým dvěma šikmookým obrysovým světlům, které zdůrazňují náladový a agresivní vzhled velkého motocyklu. A pro vynikající viditelnost v noci je zde výkonný centrálně umístěný LED světlomet, který ve tmě vytvoří kužel světla na silnici před sebou.

Agresivní design MT

Není vůbec pochyb, že tento model MT-03 je řádným členem legendární rodiny Yamaha Hyper Naked. Díky svému agresivnímu přednmu světlu, odvážnému sání vzduchu a tvarované palivové nádrži vám MT-03 dává šanci stát se skutečným mistrem točivého momentu a zažít nejdynamičtější jízdu ve třídě A2.

37mm přední vidlice USD

Solidní technické parametry motocyklu MT-03 jsou podtrženy přidáním přední vidlice upside down. Je vybavena tuhými 37mm trubkami a horními brýlemi z litého hliníku, což posiluje vysoké technické parametry motocyklu a zajišťuje sebevědomou a plynulou jízdu během brzdění, zrychlování a zatáčení.

Technicky vyspělé přístroje LCD

Yamaha vybavila tento prémiový model Hyper Naked nejmodernější přístrojovou technikou odpovídající radikálnímu vzhledu a prvotřídním technickým parametrům. Díky stylovému LCD přístroji zobrazujícími údaje poskytuje tento přístrojový panel snadno čitelné informace.

Lehké LED ukazatele směru

Dynamický vzhled modelu MT-03 je posílen LED směrovými světly, která dokonale doplňují agresivní vzhled motocyklu.

Dynamický design kapotáže

Nejprodávanější motocykly Hyper Naked Yamaha jsou okamžitě rozpoznatelné díky svému sportovnímu postoji a svalnaté nahé stavbě. Tvarovaný kryt palivové nádrže je navržen tak, aby se jezdci pohodlně sedělo, zatímco lehké sání vzduchu vylepšuje vzhled a pocit z konstrukce přední části zvýrazňuje dynamický vzhled rodiny MT.

Ergonomická pozice při jízdě

Díky kompaktnímu tělu a nízké výšce sedla 780 mm je radost s MT-03 jezdit, ať už unikáte provozu nebo si užíváte jízdu na otevřené silnici. Tvarovaný kryt palivové nádrže a vysoko umístěná řídítka poskytují agilnější a ergonomickou polohu při jízdě a mají širokou horní část a speciálně tvarovanou oblast kolen.

Vysoce kvalitní vzhled rodiny MT

Jakmile nasednete na motocykl MT-03, oceníte jeho špičkové celkové technické parametry a také přirozenou vzpřímenou polohu za jízdy a pocit kvality. S horními brýlemi z litého hliníku a LCD přístroji brzy uvidíte, že se jedná o jeden z nejžádanějších modelů pro řidičské oprávnění skupiny A2, který je standardně dodáván s originálním vzhledem a pocitem velkého motocyklu.

Dlouhá kyvná vidlice s optimálním nastavením tlumičů

Model MT-03 je vybaven asymetrickou kyvnou vidlicí o délce 573 mm, která poskytuje stabilitu během brzdění, zatáčení a zrychlování – a pro ještě lepší kvalitu jízdy mají zadní tlumiče optimální nastavení předpětí a tlumení.

Lehký kosočtvercový rám

Kompaktní trubkový rám kosočtvercového typu kombinuje nízkou hmotnost a obrovskou pevnost, aby vám poskytl neutrální ovládání a snadnou ovladatelnost v provozu. A s novou vidlicí upside down a optimálním nastavením zadních tlumičů je model MT-03 připraven vyrazit řezat zatáčky a užít si adrenalin naplno!

Technické parametry

Motor

Typ motoru

kapalinou chlazený, 4taktní, DOHC, 4ventilový

Zdvihový objem321 cm³
Vrtání x zdvih68.0 x 44.1
Kompresní poměr11.2 : 1
Maximální výkon30.9kW (42.0PS) @ 10750 rpm
Maximální točivý moment29.6Nm 3.0kgf+m) @ 9000 rpm
Systém mazánízásoba oleje v klikové skříni
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Systém zapalováníTCI
Systém startováníElektrický
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní
Koncový převodŘetěz
Spotřeba paliva3,81 l / 100 km
CO2 emission89 g/km


PODVOZEK

RámDiamond
Úhel sklonu vidlice25º
Stopa95mm
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice, Ø37.0mmvnitřní trubka
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice
Přední zdvih130 mm
Zadní zdvih125 mm
Přední brzdaHydraulická kotoučová, Ø298 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø220 mm
Přední pneumatika110/70-17M/C (54H) Tubeless
Zadní pneumatika140/70-17M/C (66H) Tubeless


ROZMĚRY

Celková délka2090 mm
Celková šířka745 mm
Celková výška1035 mm
Výška sedla780 mm
Rozvor kol1380 mm
Minimální světlá výška160 mm
Mokrá hmotnost včetně náplní168 kg
Kapacita palivové nádrže14L
Kapacita olejové nádrže2.40L