TMAX Tech MAX 2021

Pokud dokážete ocenit skutečnou hodnotu vyspělých technologií, inovativního designu a vynikající kvality, je pro vás nový TMAX Tech MAX tím nejlepším sportovním skútrem. Jeho nejlepší technické parametry ve své třídě zahrnují elektronický displej, tempomat, vyhřívané rukojeti a sedlo a dále plnou konektivitu se systémem My TMAX Connect.


Patříte do MAX

Tento plně vybavený prémiový model se dodává s novým motorem o objemu 560 cm3, který díky vyššímu točivému momentu dosahuje vynikajícího zrychlení a vysoké rychlosti, takže je ideální pro časté dálkové jízdy. Lehký podvozek se výborně hodí pro pohyb v rušných městských ulicích.

Nová agresivní kapotáž je vybavena integrovanými LED světly a upravenou čelní částí, která modelu TMAX Tech MAX dodává poutavý impozantní vzhled. Díky zdokonalené ergonomii a doplňkové výbavě se na delší výlety budete těšit.


Letmým pohledem

 • Výkonnější motor o objemu 560 ccm splňující normu EU5
 • Nový dynamičtější a agresivnější design kapotáže
 • Elektronický displej
 • Tempomat
 • Vyhřívané rukojeti a sedlo
 • Vylepšená přístupnost k zemi
 • Integrované přední LED blikače
 • Plná výbava s nejlepšími parametry ve své třídě
 • Lehký hliníkový rám
 • Systém kontroly trakce a D-MODE
 • Velký úložný prostor
 • Bezklíčový přístup a zapalování Smart Key
 • Přístrojový panel Monotone TFT
 • Odpružení motocyklového typu


TMAX Tech MAX

Nový TMAX Tech MAX je sportovní skútr Yamaha nejvyšší specifikace, který díky své konstrukci umožňuje nejdynamičtější, nejúžasnější a nejčistší jízdu, jakou kdy zažijete. Podívejte se na veškeré pokročilé technologie ve standardní výbavě a uvidíte, že se jim nic nevyrovná.


PROMĚŇTE SEN VE SKUTEČNOST

Nakonfigurujte si svůj skútr dle vlastních představ. Pošlete nám Vaši konfiguraci na mail yamaha@ymoto.cz a my Vám na Váš nakonfigurovaný vysněný skútr pošleme cenovou nabídku.


Hlavní vlastnosti

Výkonně motor o objemu 560 ccm splňující normu EURO5

TMAX Tech MAX je rychlejší, sportovnější a dynamičtější díky většímu motoru o objemu 560 cm3, který splňuje emisní normu EURO5 a běží, zní a funguje lépe než kdykoli předtím. S více než o 6 % vyšším točivým momentem zažijete ještě rychlejší zrychlení - a díky speciálnímu vyvažovacímu mechanismu je tento lehký dvouválcový motor jedním z nejkultivovanějších a nejkompaktnějších ve své kategorii.

Dynamický a agresivní design kapotáže

TMAX Tech MAX má agresivnější vzhled, který posiluje jeho kultovní postavení předního evropského sportovního skútru. Panely kapotáže včetně přepracovaných bočních sekcí „bumerangu“ poskytují dynamičtější a rafinovanější vzhled - a super sportovní zadní část má nové zadní koncovky ve tvaru písmene T a lehké boční kryty s větracími otvory.

Elektronický displej

Pokud chcete prémiový sportovní skútr s nejlepšími parametry ve své třídě, je model TMAX Tech MAX jasnou volbou. Jednou z nejvýznamnějších funkcí zvyšujících pohodlí je exkluzivní elektronický displej, který lze výškově nastavit v rozmezí 135 mm, takže si můžete zvolit optimální nastavení pro maximální pohodlí při jízdách ve městě i mimo něj.

Tempomat

Plně vybavenému modelu TMAX Tech MAX se žádný jiný sportovní skútr nemůže rovnat. Díky výkonnějšímu motoru o objemu 560 cm3 a prvotřídní ergonomii se tento stroj perfektně hodí k dálkovým jízdám. Pro větší pohodlí a pohodu je standardně vybaven tempomatem. Ten funguje při rychlostech nad 50 km/h, takže vám za jízdy pomůže dodržovat většinu rychlostních omezení.

Vyhřívané rukojeti a sedlo

Dokonce i za teplého dne dokáže proud vzduchu jezdce ochlazovat, a to zejména při jízdě vyšší rychlostí. S modelem TMAX Tech MAX ale budete v teple a pohodlí při každé cestě bez ohledu na počasí, neboť díky vyhřívaným rukojetím a sedlu je jízda příjemnější.

Vylepšená přístupnost k zemi

Revidovaná ergonomie zajišťuje ještě vyšší úroveň jízdního komfortu a nově navržené nášlapy poskytují zlepšenou přístupnost pro jezdce a spolujezdce. Nové panely kapotáže dodávají modelu TMAX Tech MAX sportovnější a dynamičtější vzhled. Štíhlejší zadní část nabízí spolujezdci snadnější přístup ke stupačkám, takže jízda bude pohodlnější a příjemnější.

Integrované přední LED blikače

Kompaktní přední LED ukazatele směru jsou plně integrovány do přepracovaných panelů a působí odlehčeně a hbitě. Jedinečné zadní diodové světlo ve tvaru T dává všem vědět, že TMAX Tech MAX je stále napřed!

Plná výbava s nejlepší specifikací ve své třídě

Model TMAX Tech MAX přichází s nejlepší specifikací ve své třídě. Systém My TMAX Connect* poskytuje plnou kontrolu a větší bezpečí pomocí sledovacího systému GPS. Na dlouhých cestách vás námahy zbaví tempomat. Na tomto plně vybaveném prémiovém sportovním skútru lze díky elektronickému displeji, vyhřívaným rukojetím a vyhřívanému sedlu jezdit po celý rok. (*Zákazníci budou mít přístup ke službě My TMAX Connect v rámci předplatného)

Lehký hliníkový rám

TMAX Tech MAX má motocyklový podvozek s lehkým hliníkovým rámem s dvojitým nosníkem a dlouhou kyvnou vidlicí. Motor o objemu 560 ccm je namontován přímo do rámu a poskytuje vysokou úroveň tuhosti podvozku pro přesnou a agilní ovladatelnost. Nic nepřináší tak dobrý pocit, jako když jedete po dálnici nebo křižujete město.

Systém kontroly trakce a D-MODE

TMAX Tech MAX je plně vybavený nejmodernější elektronikou, takže poskytuje tu nejvyšší ovladatelnost. Systém kontroly trakce pomáhá předcházet prokluzu kol, když zrychlujete na nesoudržných nebo mokrých površích - a dvouúrovňový D-MODE vám dává možnost přepnout na plynulé dodávky výkonu ve městě nebo výkonnější a sportovní výkon na otevřené silnici.

Velký úložný prostor

Kromě toho, že je TMAX Tech MAX nejsportovnější a nejlehčí ve své třídě, nabízí také největší úložný prostor. Do osvětleného prostoru pod sedlem se vejde jedna integrální helma nebo dvě otevřené helmy - a tato prostorná schránka odolná proti povětrnostním vlivům je také ideálním místem pro přenášení aktovky, sportovního vybavení nebo potravin.

Bezklíčový přístup a zapalování Smart Key

Nezáleží na tom, zda potřebujete nastartovat motor, odemknout sedlo nebo zamknout či odemknout středový stojan – s bezklíčovým zapalováním je vše o mnoho snazší. Stačí mít u sebe klíč Smart Key a můžete skútr TMAX Tech MAX používat. Ušetříte čas a trochu si zpříjemníte každý den!

Přístrojový panel Monotone TFT

TMAX Tech MAX je vybaven vysoce kvalitním víceúčelovým monochromatickým TFT přístrojovým panelem, rychloměrem vlevo a otáčkoměrem vpravo. Středový displej obsahuje počítadlo kilometrů, dvě denní počítadla kilometrů, údaj o aktuální a průměrné spotřebě paliva, údaj o venkovní teplotě a také kontrolky různých funkcí, například D-MODE, ABS nebo TCS.

Odpružení motocyklu s optimalizovaným nastavením

Pokročilá technologie motocyklu vám poskytuje vysokou úroveň výkonu podvozku v kombinaci s komfortem, funkčností a pohodlím sportovního skútru. Model je vybaven luxusní zlatou 41mm přední vidlicí a systémem nastavitelného zadního odpružení s přepákováním a optimalizovaným nastavením, takže si můžete být jisti hladší a sportovnější jízdou.

Systém zamykání středového stojanu

Pro větší pohodu má TMAX Tech MAX řadu bezpečnostních prvků, které odradí potenciální zloděje. Tento maxiskútr s dokonalou technickou výbavou je na ochranu před neoprávněným použitím vybaven unikátním špičkovým systémem zamykání středového stojanu, který zajišťuje jeho bezpečnost.

354 990 Kč

Technické parametry

Motor

Typ motoru

kapalinou chlazený, 4taktní, 4ventilový, DOHC, Parallel twin-cylinder

Zdvihový objem562 ccm
Vrtání x zdvih70,0 × 73,0 mm
Kompresní poměr10.9:1
Maximální výkon35,0 kW při 7500 ot./min
Maximální točivý moment55,7 Nm při 5250 ot./min
Systém mazáníSe suchou skříní
Systém zapalováníTCI
Systém startováníElektrický
Převodovkaautomatická s variátorem
Koncový převod
Spotřeba paliva4,8 l / 100 km
CO2 emission112 g / km
Vstřikování palivaVstřikování paliva


PODVOZEK

Systém předního odpruženíteleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice
Přední zdvih120 mm
Zadní zdvih117 mm
Přední brzdaDvojitá hydraulická kotoučová brzda Ø 267 mm
Zadní brzdaJednoduchá hydraulická kotoučová brzda Ø 282 mm
Přední pneumatika120/70R15M/C 56H bezdušová
Zadní pneumatika160/60R15M/C 67H bezdušová


ROZMĚRY

Celková délka2200 mm
Celková šířka765 mm
Celková výška1420 mm – 1555 mm (s nastavitelným štítem)
Výška sedla800 mm
Rozvor kol1575 mm
Minimální světlá výška125 mm
Mokrá hmotnost včetně náplní220 kg
Kapacita palivové nádrže15 l
354 990 Kč