Tricity 300

Tricity 300

Tricity 300 je připraven změnit váš život. Jeho tříkolové uspořádání přináší nový pocit stability a sebevědomí – a protože je nejlehčím a nejstylovějším modelem ve třídě, představuje nejchytřejší způsob pohybu po městě. Dobrou zprávou je, že s ním můžete jezdit s řidičským průkazem skupiny B!*


Nejlepší dopravní prostředek ve městě

Vše v tomto prémiovém vozidle Urban Mobility je navrženo tak, aby dojíždění bylo jednoduché, snadné a zábavné. Dvojitá naklápěcí přední kola poskytují dodatečnou přilnavost pro plynulé zatáčení – a lehké řízení a úzké rozměry usnadňují průjezd přetíženými ulicemi.

Pokaždé, když zastavíte, je automatický systém asistenčního blokování náklonu vítaným komfortem – a když se rozsvítí zelená, rychle reagující motor BLUE CORE 300 ccm vás dostane do cíle v rekordním čase. Díky nádherně tvarované kapotáži a špičkovým technickým parametrům je Tricity 300 nejlepším dopravním prostředkem ve městě.

* V dané zemi mohou existovat různá omezení podle platných místních zákonů.


Letmým pohledem

  • Městská mobilita se 3 koly a DNA Tricity
  • Úsporný a výkonný motor BLUE CORE o objemu 300 ccm
  • Standing Assist System
  • Nejlehčí ve své třídě / autonomieVelk
  • velký úložný prostor
  • LCD přístroje a vysoce kvalitní provedení
  • Kotoučové brzdy o velkém průměru


Tricity 300

Yamaha posouvá městskou mobilitu na novou úroveň díky zcela novému modelu Tricity 300. Jeho ekonomický motor Blue Core EURO5 o objemu 300 ccm vám poskytuje dostatek výkonu k jízdě na delší vzdálenosti po dálnici. Díky silnému točivému momentu a plynulému zrychlení je to nejchytřejší a nejrychlejší způsob, jak se pohybovat ve městě a jeho okolí.Hlavní vlastnosti

Městská mobilita se 3 koly a DNA Tricity

S modelem Tricity 300 otevírá společnost Yamaha svět městské mobility ještě širšímu publiku. Tento nový dostupný 3kolový skútr s dynamickým stylem a všestranným výkonem spolu s nejlepšími vlastnostmi ve třídě a uživatelsky přívětivou technologií lze řídit s řidičským průkazem skupiny B*, což dává možnost volného pohybu po městě více lidem.

* V dané zemi mohou existovat různá omezení podle platných místních zákonů.

Úsporný a výkonný motor Blue Core o objemu 300 ccm vyhovující emisním požadavkům normy EURO5

Nový model Tricity 300, poháněný výkonným a ekonomickým motorem Blue Core EURO5 300 ccm, posouvá městskou mobilitu na novou úroveň. Kapalinou chlazený jednoválcový čtyřtaktní motor produkuje dostatek výkonu pro dálkovou jízdu po dálnici – a díky silnému a hladkému točivému momentu při nízkých otáčkách a optimalizované automatické převodovce stačí otočit rukojetí a vyrazit!

Standing Assist

Městské dojíždění obvykle zahrnuje spoustu zastavování a rozjíždění, takže Yamaha vyvinula systém asistenčního blokování náklonu, který poskytuje lepší pohodlí při zastavení na světlech nebo křižovatkách.

Nejlehčí ve své třídě / Velká autonomie

Model Tricity 300 je navržen tak, aby vám poskytl svižnou obratnost skútrů s vylepšeným pocitem jistoty a stability, které přicházejí se 3 koly. Kromě toho, že je nejlehčím modelem ve své třídě, má také jedny z nejlepších technických parametrů – a díky 13litrové nádrži a aerodynamické kapotáži a štítu je chytřejší volbou na dlouhé cesty.

Velký úložný prostor

Dynamický model Tricity 300 je kromě svého sportovního vzhledu, elegantní kapotáže a nejlepších parametrů ve své třídě také velmi praktickým a funkčním vozidlem. K dispozici je úložný prostor pro dvě celoobličejové přilby nebo kufřík ve velikosti A4 a pomocí praktického inteligentního klíče můžete ovládat zapalování a zámky. Na předním panelu je také stejnosměrná zásuvka pro vaše zařízení.

LCD přístroje a vysoce kvalitní provedení

Tricity 300 je špičkové vozidlo s kvalitním vzhledem a prvotřídním provedením. Jeho špičkové technické parametry zahrnují přístrojový panel v automatickém provedení, který zobrazuje klíčové informace jasným a snadno srozumitelným stylem. Kontrolky ukazují stav ABS, systému asistenčního blokování náklonu, TCS a teplotu okolního vzduchu – s užitečnou výstrahou, která se rozsvítí při teplotě 3 °C a nižší.

Velké kotoučové brzdy

3kolová koncepce modelu Tricity 300 poskytuje lepší pocit stability a jistoty a vozidlo je navrženo tak, aby zvládlo širokou škálu povrchů a jízdních podmínek. Přední a zadní kotouče o průměru 267 mm jsou nejlepší ve své třídě a poskytují spoustu brzdného výkonu – a jednotný brzdový systém Yamaha a ABS vám poskytuje lepší kontrolu ve vlhkých nebo kluzkých podmínkách.

214 990 Kč

Technické parametry

Motor

Typ motoru

jednoválec, kapalinou chlazený, 4taktní, SOHC, 4ventilový

Zdvihový objem292 ccm
Vrtání x zdvih70,0 × 75,9 mm
Kompresní poměr10.9:1
Maximální výkon20,6 kW při 7 250 ot/min
Maximální točivý moment29,0 Nm při 5 750 ot/min
Systém mazánízásoba oleje v klikové skříni
Systém zapalováníTCI
Systém startováníElektrický
Převodovkaautomatická s variátorem
Spotřeba paliva3,3 l / 100 km
CO2 emission77 g/km
Vstřikování palivaVstřikování paliva


PODVOZEK

Systém předního odpruženíDvojitá teleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice
Přední zdvih100 mm
Zadní zdvih84 mm
Přední brzdaHydraulická kotoučová brzda Ø 267 mm
Zadní brzdaJednoduchá hydraulická kotoučová brzda Ø 267 mm
Přední pneumatika120/70-14M/C 55P bezdušová
Zadní pneumatika140/70-14M/C 62P bezdušová


ROZMĚRY

Celková délka2 250 mm
Celková šířka815 mm
Celková výška1 470 mm
Výška sedla795 mm
Rozvor kol1 595 mm
Minimální světlá výška130 mm
Mokrá hmotnost včetně náplní239 kg
Kapacita palivové nádrže13 l
214 990 Kč