Wabash RT

Možná vás překvapí, že to byla společnost Yamaha, kdo před 30 let vyvinul první sériově vyráběné elektrokolo na světě. Yamaha skutečně vyrábí elektrokola pro japonský trh již tři desetiletí a dodává také sady eKit, jež pohánějí mnohá elektrokola prodávaná v Evropě. Nové gravel elektrokolo Wabash RT je začátkem nové vzrušující elektrické budoucnosti této společnosti.

Wabash RT je elektrokolo nového druhu, jež vám nabídne vynikající výkon na asfaltu, ale zároveň též možnost uniknout z města a zkoumat nové trasy v přírodě. Díky propracovaným elektronickým asistenčním systémům, elegantnímu vzhledu a pokročilým technologiím Yamaha nabízí toto nové gravel elektrokolo jeden z nejlepších poměrů cena/výkon ve své třídě.


Unikněte a zkoumejte.

Všechno na tomto kvalitním elektrokole je navrženo tak, abyste si každou cestu užili na maximum. Nádherně stylizovaný rám má novou geometrii, jež poskytuje jezdci jistotu a pohodlí a snadnou ovladatelnost na asfaltu i šotolině. A teleskopická sedlovka s odpružením 40–60 mm* pak zajistí větší pohodlí i na nezpevněných cestách. * 40 mm u malých rámů, 60 mm u středních a velkých rámů

Velmi tichá pohonná jednotka Yamaha PW-ST dosahující točivého momentu 70 Nm je vybavena důmyslnou technologií, jež poskytuje odpovídající úroveň asistence. Výsledkem je, že si jezdec může užívat naprosto přirozenou jízdu. Technologie nulové kadence poskytuje okamžitý výkon, jakmile začnete šlapat. Rozhraní Display A pak nabízí dobře srozumitelné informace.


Letmým pohledem

  • Styl a všestrannost
  • Ergonomie a geometrie pro jízdu na šotolinových cestách
  • Pohonná jednotka Yamaha PWseries-ST
  • Nastavitelná teleskopická sedlovka
  • Rozhraní Display A
  • Režim automatické podpory
  • Technologie Zero Cadence
  • 3 velikosti, 1 barva

Hlavní vlastnosti

Styl a všestrannost

S elegantními liniemi, ultrakompaktní pohonnou jednotkou a dokonale integrovanou baterií je Wabash RT mimořádně elegantní a stylové elektrokolo. Skutečně skvělou vlastností tohoto nového všestranného gravel elektrokola je jeho kultivovaný a přirozený výkon, který se ideálně uplatní při denním dojíždění do města, při vyjížďkách po předměstí stejně jako ke zkoumání zapadlých silniček či lesních cest.

Ergonomie a geometrie pro jízdu na šotolinových cestách

Wabash RT je ideální gravel elektrokolo, na němž můžete uniknout z města do přírody. Geometrie šasi je speciálně navržena tak, aby kolo nabízelo dobrou ovladatelnost a lehkou jízdu na silnicích a tratích s různým povrchem. Ať už se vydáte na jednodenní výlet po okolí, nebo na delší túru, díky uvolněné ergonomii a širokým řídítkům bude objevování nových míst s rodinou nebo přáteli snadné a příjemné.

Pohonná jednotka Yamaha PWseries-ST

Pohonná jednotka PWseries-ST s maximálním točivým momentem 70 Nm je nejprodávanější pohonnou jednotkou značky Yamaha. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti přispívá k elegantnímu vzhledu a snadné ovladatelnosti elektrokola Wabash RT. Tato spolehlivá pohonná jednotka vyznačující se nízkou hlučností je navržena tak, aby nabízela asistenci plynule a přirozeně. Je ideální pro širokou škálu použití, od dojíždění do práce ve městě až po vyjížďky po venkovských cestách či víkendové výlety.

Nastavitelná teleskopická sedlovka

Teleskopicná sedlovka se zdvihem odpružení 40 mm / 60 mm* poskytuje pohodlnou jízdu na nerovném povrchu a umožňuje optimalizovat si nastavení úpravou výšky sedla podle tělesné výšky a individuálního stylu jízdy. * 40 mm pro rám S, 60 mm pro rámy M a L

Rozhraní Display A

Rozhraní Display A poskytuje snadno čitelné informace pomocí jednoduchého velkoformátového LCD displeje, včetně rychlosti, kapacity baterie, nastavení asistenčního režimu, ujeté vzdálenosti, celkového počtu najetých kilometrů a dojezdu – pro větší pohodlí lze režim podpory měnit jednoduchým stisknutím tlačítka.

Technické parametry

Obecné

Celková hmotnost21,4 kg
Velikost kol700c
Třída eBikeAsistent šlapání do pedálů


Systémy eBike

Pohonná jednotkaYamaha PWSeries ST 3-bolt Mount
AkumulátorYamaha Lithium Ion 500Wh, 36V, 13.4Ah
Displej/dálkové ovládáníDisplay A
Asistence rychlosti25 km/h


RÁM

TechnologieYamaha Hydroformed Aluminum. Integrated battery. Water bottle boss. Internal shift/brake hose routing


ODPRUŽENÍ

VidliceOne-Piece Aluminum. 12x100mm Thru-Axle. Fender and rack compatible. Internal brake hose routing
Zadní tlumič-


SOUČÁSTI

Náhlavní sadaIntegrated bearing with 30mm of spacers
ŘídítkaFlare Drop. 31.8 dia. 46cm c-c “width at hood”, 58cm c-c “width at drop”
Představec31.8 clamp dia. 6 deg rise S-80mm, M-90mm, L-100mm
Rukojeti-
SedloYamaha Off-Road Cro-Mo Rail
SedlovkaLimotec, teleskopická sedlovka, průměr: 30,9 mm délka: 295 mm Zdvih: 40 mm (S), 60 mm (M, L)
BrzdyShimano GRX RX400 front/rear


Hnací ústrojí

Řadicí páčkyShimano GRX 11-speed RX600
Zadní přehazovačkaShimano, GRX RX812
Rameno klikySlitinová klika 165 mm/S, 170 mm/M a
Řetězové věnceShimano GRX 44t
ŘetězKMW e11 TURBO EPT
KazetaShimano CS-M7000 11-42t 11-Speed


Sada kol

KolaDual Channel Welded Pin w/ Eyeleted Spoke, External Rim Width=25mmFront: 12x100mm Quick-Release Thru-Axle (QRTA) Rear: 12x142mm QRTA
PneumatikyMaxxis Rambler 700 x 45c TR EXO 120tpi