Servis

Servis

Servis

po-pá: 9.00–18.00

Motocyklová sezóna se blíží ke konci. Ideální čas na servis či pouze kontrolu v našem servisu Yamaha. Ať už jste celosezonní typ, který jezdí každý den bez ohledu na počasí - nebo raději zazimujete svého miláčka až do jara – vždy má smysl podrobit vaší Yamahu komplexní zdravotní prohlídce ještě před příchodem zimy. Ujistěte se, že jste připraveni na jaro - nebo třeba na první slunnou zimní jízdu.

Kontaktujte nás, rádi s vámi projednáme vaše požadavky a následně potvrdíme datum a čas návštěvy, který vám vyhovuje.

Vašeho miláčka ať se jedná o motocykl nebo skútr k nám můžete dovézt nebo si jej po dohodě u vás vyzvedneme a následně přivezeme zpět. Můžete si být jisti, že bude zkontrolován a opraven vysoce kvalifikovanými a plně vyškolenými techniky. Při práci na motocyklu používáme vždy nejnovější nářadí schválené výrobcem. Originální díly Yamaha jsou vždy namontovány tak jak sluší a patří a pro zajištění efektivního a spolehlivého provozu se vždy používají oleje a ošetřovací prostředky Yamalube.

A zatímco je váš stroj v péči profesionálů, vy budete mít čas zvážit montáž originálního příslušenství Yamaha - například vyhřívané rukojeti nebo vyššího čelního štítu pro zvýšení pohodlí během chladnější sezóny.

Těšíme se na vás. Buďte vždy připraveni na další jízdu!


Celoroční otevírací doba servisu

Objednávejte se prosím telefonicky 601 025 288 nebo e-mailem: Objednávka na servis.

Děkujeme

Václav Šťastný
Příjem na servis YAMAHA
Václav Šťastný

POPTÁVKA SERVISNÍCH SLUŽEB

Vyberte volný termín
Test

Aktuální akce a nabídky

Prohlédnout

Co se u nás děje

PROHLÉDNOUT