Kontakt

Kontakt

Prodejna / Showroom

Po-Pá: 10:00 - 18:00

Vážení zákazníci,

Po dobu trvání vládních opatření v rozsahu platném k 22.3.2021 budeme k dispozici od 10.00 – do 18.00 každý pracovní den. S vašimi dotazy a přáními, nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na osobní setkání. PS: každý zdánlivý problém s nákupem nebo servisem má své řešení.

Martin Němeček
Prodejce
Martin Němeček
Petr Kopecký
Prodejce
Petr Kopecký

Servis

Po-Pá: 9:00–18:00

Budeme rádi, pokud servis Vašeho stroje Yamaha svěříte do naší péče.

Naši vysoce kvalifikovaní a plně vyškolení technici zajistí Vašemu stroji Yamaha profesionální servis a odpovídající péči.

Jako autorizovaný servis Yamaha, zajišťujeme záruční a pozáruční servis motocyklů, skútrů, čtyřkolek a dalších produktů Yamaha přesně podle továrních standardů, postupů a servisních informací výrobce. Pracujeme s nejnovější nářadím, stejně jako speciálními přípravky a diagnostikou schválenými výrobcem.

Samozřejmostí je použití originálních dílů Yamaha, které jsou zárukou efektivního a spolehlivého provozu, stejně jako použití olejů a ošetřovacích prostředků produktové řady Yamalube.

Zatímco Váš stroj bude v péči profesionálů, můžete navštívit naši prodejnu, podívat se na poslední novinky v rámci nabídky originálního příslušenství Yamaha a zvážit, zda by některý z nich nezvýšil Vaše pohodlí nebo radost z jízdy na Vašem stroji Yamaha.

Objednání na servis je možné telefonicky, emailem nebo online skrze níže uvedené kontakty.


Těšíme se na vás. Buďte vždy připraveni na Vaši další jízdu!


Václav Šťastný
Příjem na servis YAMAHA
Václav Šťastný
Petr Heiník
Příjem na servis YAMAHA
Petr Heiník

Náhradní díly

po-pá: 07:00-16:00

Objednání a prodej náhradních dílů

Eva Žiláková
Náhradní díly
Eva Žiláková

Jak se k nám dostanete?

Vrbova 1427/19 147 00 Praha 4