TRACER 9 GT+

POZOR!! SLEVA!!
akce platí od 20.05.2024 do 30.06.2024 nebo do vyprodání zásob.

Model TRACER 9 GT+ je poháněn slavným motorem Yamaha CP3 o objemu 890 ccm a dosahuje vynikajícího výkonu ve všech otáčkách. Jeho silný a lineární točivý moment spolu s vylepšeným obousměrným rychlořazením zajišťují ohromující plynulou akceleraci a nové integrované jízdní režimy umožňují snadné nastavení pro různé podmínky.

Nový TRACER 9 GT+ je špičkový sportovně cestovní motocykl značky Yamaha s nejlepší specifikací ve své třídě, který přináší novou úroveň všestrannosti, funkčnosti a ovladatelnosti. Je to motocykl s opravdovým potenciálem obohatit váš život tím, že vám dá svobodu cestovat do vzdálených míst, kdykoli na to budete mít náladu.


Připojení na cestách

Nový TRACER 9 GT+ je vybaven nejpokročilejším balíčkem podpůrné elektroniky, jaký kdy Yamaha nabízela, a je zkonstruován tak, aby posunul vaše zážitky z jízdy na vyšší úroveň. Díky adaptivnímu tempomatu a sdruženému brzdovému systému napojenému na radar je každá jízda plynulejší a uvolněnější, zatímco integrované jízdní režimy usnadňují výběr správného nastavení.

7palcový TFT panel s několika tématy nabízí plnou konektivitu pro chytrý telefon, takže můžete být na cestách neustále v kontaktu, a díky aplikaci Garmin Motorize** máte přístup k navigaci s kompletní mapou pro efektivní plánování trasy. Všechny tyto nejmodernější technologie vytvářejí výjimečný sportovně cestovní motocykl, který je připraven odvézt vás, kamkoli budete chtít.


Letmým pohledem

 • Adaptivní tempomat (ACC)
 • 7" barevná TFT přístrojová deska
 • Připojení a navigace
 • Sdružený brzdový systém propojený s radarem
 • Rychlořazení 3. generace
 • Vynikající pohodlí v sedle
 • Poloaktivní odpružení KYB
 • Motor CP3 EU5 o objemu 890 ccm
 • Integrované jízdní režimy
 • Všestranný a lehký podvozek
 • Kompletní balíček GT
 • Speciální barvy a grafika


PROMĚŇTE SEN VE SKUTEČNOST

Nakonfigurujte si svůj motocykl dle vlastních představ. Pošlete nám Vaši konfiguraci na mail yamaha@ymoto.cz a my Vám na Váš nakonfigurovaný vysněný motocykl pošleme cenovou nabídku.


Hlavní vlastnosti

Adaptivní tempomat (ACC)

TRACER 9 GT+ je první motocykl Yamaha vybavený adaptivním tempomatem (ACC). Tento systém na základě čtyř nastavitelných předvoleb automaticky řídí rychlost jízdy, zpomalování a zrychlování tak, aby se přizpůsobil rychlosti vozidla jedoucího před vámi a udržoval od něj konstantní odstup, takže každá jízda je plynulejší a uvolněnější.

7" barevná TFT přístrojová deska

Velká 7"barevná TFT přístrojová deska je vybavena vysoce svítivým displejem, který poskytuje jasné a snadno čitelné informace o provozních podmínkách v reálném čase. Máte na výběr ze tří různých uspořádání obrazovky, z nichž každé má svůj osobitý styl, který odpovídá individuálním preferencím a různým jízdním podmínkám. Zásuvka USB-A pod přístrojovou deskou udržuje váš chytrý telefon připravený k akci

Připojení a navigace

Propracovaný nový připojený plnobarevný 7palcový TFT displej, který se ovládá jednoduchým joystickem, nabízí výběr ze tří stylů zobrazení. Prostřednictvím aplikace MyRide společnosti Yamaha máte přístup k hudbě, počasí, hovorům** a oznámením ve svém chytrému telefonu. Navigace Garmin s kompletními mapami* vám usnadní každou cestu a při zaparkování vašeho stroje TRACER 9 GT+ se na displeji mohou zobrazovat textové zprávy. (* Navigace Garmin s kompletními mapami vyžaduje smlouvu o předplatném a není nabízena ve všech zemích. Některé navigační funkce nejsou dostupné ve všech zemích, dostupnost si ověřte u společnosti Garmin. ** Vyžaduje náhlavní soupravu Bluetooth propojenou se strojem TRACER 9 GT+. Náhlavní souprava není součástí dodávky.)

Sdružený brzdový systém propojený s radarem

Pro vysoký stupeň stability a ovladatelnosti je součástí sdruženého brzdového systému hydraulická jednotka, která automaticky a nerušivě rozděluje brzdnou sílu na obě kola. TRACER 9 GT+ je prvním motocyklem na světě využívajícím nový inovativní s radarem propojený systém, který v případě potřeby pomáhá jezdci při brzdění a upravuje brzdný účinek vpředu/vzadu, když se vzdálenost od vozidla jedoucího před motocyklem zmenší na určitou úroveň.

Rychlořazení 3. generace

Rychlořazení nahoru a dolů 3. generace společnosti Yamaha vám poskytne ještě větší flexibilitu, co se týče stylu jízdy. Nyní můžete také řadit bez spojky na nižší rychlostní stupeň při zrychlování, když chcete ještě více výkonu, a dokonce i na vyšší stupeň při zpomalování, abyste omezili brzdění motorem.

Pohodlné sedlo

Cestování na dlouhé vzdálenosti je pohodlnější díky přepracovanému sedlu. Upravený tvar a hustota pěny poskytují lepší podporu pro dlouhé dny v sedle a materiál připomínající kůži, reliéf a prošívání zvýšenou funkčnost doplňují o prvotřídní image.

Poloaktivní odpružení KYB

Plně nastavitelné elektronické přední a zadní odpružení je řízeno šestiosou IMU a ECU, které prostřednictvím elektromagnetu okamžitě upravují nastavení tlumení, aby bylo dosaženo plynulé a bezpečné jízdy bez ohledu na zatížení nebo jízdní podmínky. Režimy se nastavují prostřednictvím TFT rozhraní.

Motor CP3 EU5 o objemu 890 ccm

Kapalinou chlazený motor CP3 o objemu 890 ccm dosahuje vysokého lineárního točivého momentu při nízkých až středních otáčkách a poskytuje mimořádně široký rozsah vzrušujícího výkonu. Ať už máte jakoukoli náladu, TRACER 9 GT+ je zkonstruován tak, aby zvládl vše od adrenalinové akcelerace přes sportovní jízdu vysokou rychlostí až po pohodové projížďky. Je to definitivní sportovně cestovní motocykl.

Integrované jízdní režimy

Nastavení modelu TRACER 9 GT+ je díky novým integrovaným jízdním režimům snadné. Máte na výběr ze tří přednastavených možností – Sport / Ulice / Déšť – s různým nastavením intervence pro kontrolu trakce, protismykový systém, řízení zvedání a elektronicky řízené odpružení. A díky čtvrté vlastní možnosti můžete pomocí podsvícených spínačů na řídítkách nastavit každou úroveň zvlášť a vytvořit si tak svůj jedinečný jízdní režim.

Všestranný a lehký podvozek

Model TRACER 9 GT+ je vybaven lehkým rámem Deltabox z hliníku litého pod tlakem metodou CF, který poskytuje vysokou úroveň tuhosti a zajišťuje agilitu sportovního motocyklu spolu s jistotou stability. Pneumatiky Bridgestone T32 zajišťují vynikající stabilitu ve vysokých rychlostech, možnost sportovního projíždění zatáček a agilní ovládání a poskytují tak jistotu za jakýchkoli podmínek.

Kompletní balíček GT

TRACER 9 GT+ je standardně vybaven plně integrovanými vyhřívanými rukojeťmi, cestovními pevnými kufry, do nichž se vejde integrální přilba, LED osvětlením včetně světel pro přisvěcování do zatáček a středovým stojanem – poskytuje tak dokonalý základ pro cestování na dlouhé vzdálenosti.

Speciální barvy a grafika

TRACER 9 GT+ je nabízen ve dvou barvách s použitím vysoce kvalitních technik děleného lakování. Barva Pastel Dark Grey s vyzrálým, decentním stylem působí dojmem vytříbené vysoké kvality, který odpovídá statutu motocyklu jako nejvyššího sportovně cestovního modelu Yamaha. Barva Icon Performance s modrými koly a kapotáží v barvě Liquid metal s černými horními plochami navozuje high-tech dojem inspirovaný modelem R1M.

Technické parametry

Motor

Typ motoru

4taktní, Kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový, 3 válec

Zdvihový objem890 cm³
Vrtání x zdvih78 × 62,1 mm
Kompresní poměr11.5 : 1
Maximální výkon87,5 kW (119 k) při 10 000 ot./min
Maximální točivý moment93,0 Nm (9,5 kgm) při 7000 ot./min
Systém mazánízásoba oleje v klikové skříni
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Systém zapalováníTCI
Systém startováníElektrický
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní
Koncový převodŘetěz
Spotřeba paliva5.0l/100km
CO2 emission116g/km
Vstřikování palivaVstřikování paliva


PODVOZEK

RámDiamond
Úhel sklonu vidlice25° 00’
Stopa108 mm
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice
Přední zdvih130 mm
Zadní zdvih137 mm
Přední brzdahydraulická se dvěma kotouči Ø 298 mm
Zadní brzdahydraulická s jedním kotoučem Ø 267 mm
Přední pneumatika120/70Z R17 M/C (58W) (bezdušová)
Zadní pneumatika180/55Z R17 M/C (73W) (bezdušová)


ROZMĚRY

Celková délka2175 mm
Celková šířka885 mm
Celková výška1430 mm až 1470 mm
Výška sedla820 mm až 835 mm
Rozvor kol1,500 mm
Minimální světlá výška135 mm
Mokrá hmotnost včetně náplní223 kg
Kapacita palivové nádrže18,7 l
Kapacita olejové nádrže3.5L