N-MAX 155

Doba se mění a my všichni musíme přemýšlet o tom, jak po městě a jeho okolí cestovat co nejchytřeji. Nový NMAX 155, poháněný výkonným motorem o objemu 155 ccm, který vám zajistí rychlejší akceleraci pro snazší předjíždění a také vyšší maximální rychlost pro náskok před hustou dopravou, představuje vizi společnosti Yamaha na poli nové osobní mobility.

Ve městě je ve svém živlu

Jeho nová sportovní kapotáž je vybavena nejnovějšími LED světly a má aerodynamickou přední část, která poskytuje zvýšenou ochranu před větrem a deštěm, zatímco nový rám zajišťuje snadnější ovladatelnost v provozu a pohodlnější a uvolněnější polohu jezdce.

Při pohybu po městě však na skútru NMAX 155 nejvíc oceníte to, že vám dokáže zajistit neustálé připojení. Jeho nová komunikační řídicí jednotka Communication Control Unit (CCU) se pomocí Bluetooth spáruje s vaším chytrým telefonem a zajistí vám přístup k důležitým informacím. A díky funkcím, jako je bezklíčové zapalování Smart Key, napájecí zásuvka a úložný prostor pod sedlem, bude váš každodenní život mnohem snazší.

Letmým pohledem

 • Motor EURO5 Blue Core o objemu 155 ccm
 • Nový sportovní design kapotáže
 • Komunikační řídicí jednotka Communication Control Unit (CCU)
 • Systém zapalování Smart Key
 • Nový design rámu
 • Systém řízení trakce
 • Systém Start & Stop
 • Úložný prostor pod sedlem
 • Větší LCD přístroje
 • Napájecí zásuvka a přední kapsy
 • Přední a zadní kotoučové brzdy se systémem ABS
  EURO5 Blue Core o objemu 155 ccm
  Motor Blue Core o objemu 155 ccm poskytuje silnější akceleraci a vyšší maximální rychlost, což ze skútru NMAX činí ideální stroj pro předjíždění autobusů ve městě a udržení náskoku před rychlejší dopravou na dálnici. Tento motor vyhovující EURO5 je také mimořádně tichý a ekonomický a díky větší 7.1litrové palivové nádrži můžete mezi zastávkami u čerpacích stanic ujet kolem 300 km .  Nový sportovní design kapotáže
  Yamaha pozvedla nový NMAX 155 na vyšší úroveň novým designem kapotáže, který se vyznačuje stylovou přední částí s novým dynamickým dvojitým LED světlometem a zabudovanými obrysovými světly, zatímco nové LED zadní světlo a integrovaná přední a zadní směrová světla vylepšují jeho prémiový vzhled a dojem z prvotřídního skútru základní úrovně značky Yamaha.  Komunikační řídicí jednotka Communication Control Unit (CCU)
  NMAX je první skútr vybavený novou komunikační řídicí jednotkou Communication Control Unit (CCU), která vás udrží ve spojení a zpříjemní vám každou jízdu. Stáhněte si do svého chytrého telefonu aplikaci „MyRide“ a připojte se přes Bluetooth. Získáte přístup k obrovskému množství technických a provozních informací – a svůj skútr můžete dokonce najít pomocí vyhledávače parkování v této aplikaci!* *Za použití posledního připojeného umístění telefonu, nikoli GPS.


  Systém zapalování Smart Key
  NMAX je jedním z nejsostikovanějších skútrů ve své třídě a v rámci standardní výbavy je dodáván se systémem Yamaha Smart Key. Pokud máte bezklíčový systém zapalování Smart Key u sebe v kapse nebo v tašce, můžete svůj NMAX nastartovat mnohem jednodušeji a pohodlněji bez zbytečného ztrácení času. Už žádné otravné hledání klíčků v noci na temném parkovišti!
  Systém kontroly trakce
  Nový NMAX nyní přichází se systémem kontroly trakce (TCS), který vám zaručí jistější jízdu na nezpevněných nebo kluzkých površích, jako jsou mokré dlažební kostky nebo tramvajové koleje. Když TCS zjistí, že by mohlo dojít k proklouznutí zadní pneumatiky, na okamžik sníží hnací sílu na zadní kolo, aby si pneumatika udržela trakci, což vám umožní sebevědomou jízdu za nejrůznějších povětrnostních a povrchových podmínek.

  Systém Start & Stop
  Jízdou na tak ekonomickém skútru pomáháte snižovat svou uhlíkovou stopu a znečištění ve městech a minimalizovat spotřebu paliva. NMAX je navíc vybaven systémem Start & Stop, který se aktivuje při zastavení na semaforech nebo v přeplněných ulicích. Když se rozsvítí zelená, jednoduše uvolněte brzdy a otočte plynem a motor EURO5 okamžitě nastartuje.  Připojené LCD přístroje
  Tento prémiový, ale cenově dostupný městský skútr je vybaven nově vyvinutými, technologicky vyspělými LCD přístroji, které jsou propojeny s novou CCU. Kromě zobrazení rychlosti, vzdálenosti, hladiny paliva a teploty je tento připojený displej propojen s CCU a obsahuje ikony, které se rozsvítí a upozorní vás na příchozí hovory, e-maily a SMS zprávy a také zobrazí stav baterie vašeho chytrého telefonu.
94 990 Kč

Technické parametry

Motor

Typ motoru

4ventilový, 4taktní, Kapalinou chlazený, EURO5, SOHC

Zdvihový objem155cc
Vrtání x zdvih58.0 x 58.7
Kompresní poměr11.6:1
Maximální výkon11.1 kW @ 8,000 ot/min
Maximální točivý moment14,0 Nm (1,4 kgf・m)/6500 ot/min
Systém mazánízásoba oleje v klikové skříni
Systém zapalováníTCI
Systém startováníElektrický
Převodovkaautomatická s variátorem
Spotřeba paliva2,3L/100km
CO2 emission54g/km
Vstřikování palivaVstřikování paliva


PODVOZEK

Systém předního odpruženíteleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice
Přední zdvih100 mm
Zadní zdvih85 mm
Přední brzdaHydraulická jednoduchá kotoučová brzda
Zadní brzdaHydraulická jednoduchá kotoučová brzda
Přední pneumatika110/70-13M/C 48P bezdušová
Zadní pneumatika130/70-13M/C 63P bezdušová


ROZMĚRY

Celková délka1,935 mm
Celková šířka740 mm
Celková výška1,160 mm
Výška sedla765 mm
Rozvor kol1,340 mm
Minimální světlá výška125 mm
Mokrá hmotnost včetně náplní131kg
Kapacita palivové nádrže7,1Litry
94 990 Kč