TRACER 7 GT - Topcase zdarma

TRACER 7 GT je čistokrevný sportovně-cestovní motocykl, který nabídne skvělý požitek z jízdy na dlouhé vzdálenosti. Tento nejlehčí sportovně-cestovní motocykl ve své kategorii je vybavený bočními kufry o objemu 20 litrů, vysokým štítem a pohodlným sedlem, vám poskytne dokonalou kombinaci vzrušujícího výkonu, snadné ovladatelnosti a vynikajících cestovních schopností.


Snadné zatáčení.

TRACER 7 GT je poháněn vynikajícím motorem CP2 o objemu 698ccm CP2 EU5 s vysokým točivým momentem a klikovým hřídelem crossplane od společnosti Yamaha (jedním z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších motorů všech dob) a je určen pro jezdce, kteří si chtějí užít stejně jako vy vzrušení ze sportovního motocyklu v kombinaci s dlouhým dojezdem, flexibilitou ve městě a velkou měrou komfortu.

Dvojité LED světlomety a kapotáž nové generace zajišťují motocyklu TRACER 7 GT dynamický a agresivní vzhled, který ho odlišuje od ostatních motocyklů v této kategorii. Díky nejlepšímu poměru výkonu a hmotnosti ve své třídě, agilnímu podvozku a velkému jízdnímu komfortu je tento motocykl skvělým způsobem, jak vyrazit na město a objevovat nové životní cesty.


Letmým pohledem

  • Citlivý točivý moment motoru CP2 splňující normu EU5
  • Nejlehčí ve své třídě, nejlepší poměr výkonu a hmotnosti
  • 20litrové boční kufry
  • Vyšší a širší cestovní štít
  • Speciální design, pohodlné sedlo špičkové kvality
  • Nastavitelné přední a zadní odpružení
  • Odlehčená poloviční kapotáž s agresivní maskou
  • Nezávislost na dlouhých cestách
  • Dva LED projekční světlomety, obrysová světla a směrová světla
  • Multifunkční LCD displej


TRACER 7 GT

Jakmile jednou usednete za řídítka modelu TRACER 7 GT, uvědomíte si, že přesně tento motocykl nutně potřebujete. Všechno na tomto dynamickém a univerzálním motocyklu jsme navrhli tak, abyste měli bezkonkurenční požitek z jízdy. A jakmile se rozjedete, budete mít jistotu, že s tímto sportovně-cestovním motocyklem nové generace bude vaše každá jízda stejně vzrušující a nezapomenutelná, jako když jste si vyjeli poprvé.


PROMĚŇTE SEN VE SKUTEČNOST

Nakonfigurujte si svůj motocykl dle vlastních představ. Pošlete nám Vaši konfiguraci na mail yamaha@ymoto.cz a my Vám na Váš nakonfigurovaný vysněný motocykl pošleme cenovou nabídku.TRACER 7 GT je originálním motocyklem Yamaha TRACER 7 doplněným originálním příslušenstvím Yamaha, které zahrnuje lehké boční kufry, vysoký štít a komfortní sedlo. Tyto prvky jsou k dostání u autorizovaných prodejců Yamaha.

Hlavní vlastnosti

Poloviční kapotáž s agresivní maskou

Díky agresivní masce a kompaktní kapotáži má TRACER 7 odvážné tvary, které prostě nelze ignorovat! Futuristická poloviční kapotáž přecházející hladce do krytu nádrže, nabízí dobrou ochranu proti větru a počasí a její moderní design podtrhuje dynamický charakter tohoto špičkového sportovně cestovního motocyklu.

Citlivý točivý moment motoru CP2 splňujícím normu EU5

Nic jiného v dané třídě vám nepřinese tak dobrý pocit nebo zvuk jako pozoruhodný motor CP2 o objemu 689 ccm od společnosti Yamaha. Jeho špičkový design s filozofií crossplane má nerovnoměrnou sekvenci zapalování, která poskytuje silný a lineární točivý moment. Díky své řadě motorů, převodovek a vylepšených výfuků poskytuje tato mimořádně citlivá pohonná jednotka kompatibilní s normou EU5 ještě sportovnější a vzrušující jízdu.

Dva LED projektorové světlomety, obrysová světla a směrová světla

Dva kompaktní LED projektorové světlomety propůjčují modelu TRACER 7 agresivní, moderní a dynamický vzhled a promítají silný paprsek pro vynikající přehled v noci. A pro dobrou viditelnost za dne je tato nová generace sportovně cestovního motocyklu vybavena jasnými LED obrysovými světly a kompaktními LED směrovými světly.

Nejlehčí ve své třídě

Díky kompaktnímu, lehkému podvozku s dlouhou hliníkovou kyvnou vidlicí a rozvoru 1 460 mm se jedná o jeden z nejobratnějších a nejúžasnějších sportovně cestovních motocyklů. S nejnižší hmotností ve své třídě v kombinaci s úžasným točivým charakterem motoru dosahuje TRACER 7 nejlepšího poměru výkonu k hmotnosti a poskytuje skutečně vynikající zážitek z jízdy.

Nastavitelné přední a zadní odpružení

Nastavitelné systémy předního a zadního odpružení modelu TRACER 7 umožňují dosáhnout optimálního jízdního výkonu v různých situacích. Vidlice s patronami 41 mm a zadní tlumiče jsou vybaveny seřizovacími prvky předpětí a odskoku, které usnadňují nastavení motocyklu tak, aby vyhovovalo různým zatížením, podmínkám na silnici a jízdním stylům.

Aerodynamický štít s možností nastavení jednou rukou

Stylový a sportovní aerodynamický štít je navržen tak, aby poskytoval uvolněnou a příjemnou jízdu omezením narážení větru do horní části těla – a když potřebujete upravit výšku štítu, lze to rychle a snadno provést jednou rukou. Pro skvělou ochranu před větrem a počasím je TRACER 7 vybaven odlehčenými chrániči rukou s integrovanými LED směrovými světly.

Příjemná jízdní pozice s pohodlnou ergonomií

TRACER 7 je vybaven širokými řídítky sladěnými s aerodynamickou aerodynamické kapotáží, a zajišťují solidní pozici při jízdě. Uvolněná ergonomie zajišťuje vysokou úroveň pohodlí a ovladatelnosti a zdůrazňuje sebevědomý pocit velké motorky tohoto všestranného univerzálního motocyklu střední třídy.

Tvarované dvojité sedlo pro pohodlí jezdce a spolujezdce

Vy a váš spolujezdec se můžete spolehnout na extrémně pohodlnou jízdu modelu TRACER 7 díky designu jeho tvarovaného sedla. Jednodílné dvojité sedlo se stylovým detailem stehování přispívá k originálním jízdním vlastnostem motocyklu na dlouhé vzdálenosti.

Nezávislost na dlouhých cestách

TRACER 7 je vybaven poloviční kapotáží, nastavitelným štítem a chrániči rukou. Jedná se o vysoce schopný sportovně cestovní motocykl na dlouhé vzdálenosti. Elegantní palivová nádrž s objemem 17 litrů vám dává výjimečnou nezávislost na dlouhé vzdálenosti.

Multifunkční LCD displej

TRACER 7 přichází s vysokým standardem, včetně LCD přístrojů. Jasný multifunkční LCD displej s negativním zobrazením obsahuje přímé barvy na otáčkoměru a velký ukazatel zařazeného převodového stupně – a lze jej pohodlně ovládat pomocí levého spínače na řídítkách.

254 990 Kč

Technické parametry

Motor

Typ motoru

2válcový, 4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový

Zdvihový objem689cc
Vrtání x zdvih80.0 x 68.6
Kompresní poměr11.5 : 1
Maximální výkon54,00 kW při 8 750 ot./min.
Limited power version35.0kW 7,500 rpm
Maximální točivý moment68.0Nm (6.93kg-m) @ 6,500 rpm
Systém mazánízásoba oleje v klikové skříni
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Systém zapalováníTCI
Systém startováníElektrický
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní
Koncový převodŘetěz
Spotřeba paliva4.3l/100km
CO2 emission100g/km
Vstřikování palivaVstřikování paliva


PODVOZEK

RámDiamond
Úhel sklonu vidlice24.8º
Stopa90mm
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední zdvih130 mm
Zadní zdvih142 mm
Přední brzdaHydraulická s dvojitým kotoučem, Ø282 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø245 mm
Přední pneumatika120/70 R17 M/C 58W (tubeless)
Zadní pneumatika180/55 R17 M/C 73W (tubeless)


ROZMĚRY

Celková délka2140 mm
Celková šířka806 mm
Celková výška1290 mm
Výška sedla835 mm
Rozvor kol1460 mm
Minimální světlá výška140 mm
Mokrá hmotnost včetně náplní196 kg
Kapacita palivové nádrže17.0L
Kapacita olejové nádrže3.0L
254 990 Kč