TRACER 7 GT 2021

TRACER 7 GT je čistokrevný sportovně-cestovní motocykl, který nabídne skvělý požitek z jízdy na dlouhé vzdálenosti. Tento nejlehčí sportovně-cestovní motocykl ve své kategorii je vybavený bočními kufry o objemu 20 litrů, vysokým štítem a pohodlným sedlem, vám poskytne dokonalou kombinaci vzrušujícího výkonu, snadné ovladatelnosti a vynikajících cestovních schopností.


Snadné zatáčení.

TRACER 7 GT je poháněn vynikajícím motorem CP2 o objemu 698ccm CP2 EU5 s vysokým točivým momentem a klikovým hřídelem crossplane od společnosti Yamaha (jedním z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších motorů všech dob) a je určen pro jezdce, kteří si chtějí užít stejně jako vy vzrušení ze sportovního motocyklu v kombinaci s dlouhým dojezdem, flexibilitou ve městě a velkou měrou komfortu.

Dvojité LED světlomety a kapotáž nové generace zajišťují motocyklu TRACER 7 GT dynamický a agresivní vzhled, který ho odlišuje od ostatních motocyklů v této kategorii. Díky nejlepšímu poměru výkonu a hmotnosti ve své třídě, agilnímu podvozku a velkému jízdnímu komfortu je tento motocykl skvělým způsobem, jak vyrazit na město a objevovat nové životní cesty.


Letmým pohledem

  • Citlivý točivý moment motoru CP2 splňující normu EU5
  • Nejlehčí ve své třídě, nejlepší poměr výkonu a hmotnosti
  • 20litrové boční kufry
  • Vyšší a širší cestovní štít
  • Speciální design, pohodlné sedlo špičkové kvality
  • Nastavitelné přední a zadní odpružení
  • Odlehčená poloviční kapotáž s agresivní maskou
  • Nezávislost na dlouhých cestách
  • Dva LED projekční světlomety, obrysová světla a směrová světla
  • Multifunkční LCD displej


TRACER 7 GT

Jakmile jednou usednete za řídítka modelu TRACER 7 GT, uvědomíte si, že přesně tento motocykl nutně potřebujete. Všechno na tomto dynamickém a univerzálním motocyklu jsme navrhli tak, abyste měli bezkonkurenční požitek z jízdy. A jakmile se rozjedete, budete mít jistotu, že s tímto sportovně-cestovním motocyklem nové generace bude vaše každá jízda stejně vzrušující a nezapomenutelná, jako když jste si vyjeli poprvé.


Citlivý točivý moment motoru CP2 splňující normu EU5

Nic jiného v dané třídě vám nepřinese tak dobrý pocit nebo zvuk jako pozoruhodný motor CP2 o objemu 689 ccm od společnosti Yamaha, který splňuje normu EU5. Jeho špičkový design s filozofií crossplane má nerovnoměrnou sekvenci zapalování, která poskytuje silný a lineární točivý moment. Tento mimořádně citlivý motor vyhovující normě EU5 je jedním z historicky nejúspěšnějších motorů značky Yamaha a nabízí nejsportovnější a nejzábavnější jízdu ve své třídě.


20litrové boční kufry do města

Ať už jste na cestách nebo jen jedete do práce, boční kufry o objemu 20 litrů nabízejí ideální kapacitu, aniž by byly ohroženy kompaktní rozměry a dravý vzhled. A jejich štíhlý a odolný design dokonale doplňuje dynamický styl modelu TRACER 7 GT.


Vyšší a širší cestovní štít

Motocykl TRACER 7 GT je vybaven vyšším a širším štítem pro lepší ochranu před větrem při jízdě na dlouhé vzdálenosti. Tento cestovní štít z nerozbitného polykarbonátu odolného proti poškrábání nabízí ve srovnání se standardním štítem účinné zvýšení výšky o 92 mm a rozšíření o 70 mm – díky tomu zajišťuje maximální jízdní komfort, snižuje hluk a zlepšuje ochranu proti větru a nepříznivému počasí.


Pohodlné sedlo

Speciálně navržené pohodlné sedlo je vybaveno kvalitním povrchem ze dvou materiálů s kontrastním prošíváním a pěnové polstrování má různé zóny hustoty, které při cestování zajišťují maximální jízdní komfort pro jezdce i spolujezdce. Integrované logo TRACER vizuálně zlepšuje atraktivnost a vzbuzuje pocit luxusu.


Nejlehčí ve své třídě, nejlepší poměr výkonu a hmotnosti

Díky kompaktnímu, lehkému podvozku s dlouhou hliníkovou kyvnou vidlicí a rozvoru 1 460 mm se jedná o jeden z nejobratnějších a nejúžasnějších sportovně cestovních motocyklů. S nejnižší hmotností ve své třídě v kombinaci s úžasným točivým charakterem motoru dosahuje TRACER 7 GT nejlepšího poměru výkonu k hmotnosti a poskytuje skutečně vynikající zážitek z jízdy, ať už si vyjedete „okolo komína“ nebo do dálav.


Nastavitelné přední a zadní odpružení

Nastavitelné systémy předního a zadního odpružení modelu TRACER 7 GT umožňují dosáhnout optimálního jízdního výkonu v různých situacích. Vidlice s patronami 41 mm a zadní tlumiče jsou vybaveny seřizovacími prvky předpětí a odskoku, které usnadňují nastavení vašeho motocyklu tak, aby vyhovovalo různým zatížením, podmínkám na silnici a jízdním stylům.


Odlehčená poloviční kapotáž s agresivní maskou

Díky dravé masce a kompaktní kapotáži má TRACER 7 GT odvážné tvary, které prostě nelze ignorovat! Futuristická poloviční kapotáž přecházející hladce do krytu nádrže nabízí dobrou ochranu proti větru a počasí a její moderní design podtrhuje dynamický charakter tohoto špičkového sportovně cestovního motocyklu.


Nezávislost na dlouhých cestách

TRACER 7 GT je vybaven poloviční kapotáží, zvýšeným cestovním štítem a pohodlným sedlem. Jedná se o vysoce schopný sportovně cestovní motocykl na dlouhé vzdálenosti. Díky objemu 17 litrů vám elegantní palivová nádrž zajistí samostatnost na dlouhé vzdálenosti, díky čemuž je tento motocykl jedním z nejuniverzálnějších ve své třídě.


Dva LED projekční světlomety, obrysová světla a směrová světla

Dva kompaktní LED projekční světlomety propůjčují modelu TRACER 7 GT dravý, moderní a dynamický vzhled a promítají intenzivní kužel světla pro skvělou viditelnost i v noci. A pro dobrou viditelnost za dne je tato nová generace sportovně cestovního motocyklu vybavena jasnými LED obrysovými světly a kompaktními LED směrovými světly.


Multifunkční LCD displej

TRACER 7 GT přichází s vysokým standardem, včetně LCD přístrojů s čitelným kontrastním zobrazením. Jasný multifunkční displej obsahuje přímé barvy na otáčkoměru a velký ukazatel zařazeného převodového stupně – a lze jej pohodlně ovládat pomocí levého spínače na řídítkách.TRACER 7 GT je originálním motocyklem Yamaha TRACER 7 doplněným originálním příslušenstvím Yamaha, které zahrnuje lehké boční kufry, vysoký štít a komfortní sedlo. Tyto prvky jsou k dostání u autorizovaných prodejců Yamaha.

249 990 Kč

Technické parametry

Motor

Typ motoru

2válcový, 4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový

Zdvihový objem689cc
Vrtání x zdvih80.0 x 68.6
Kompresní poměr11.5 : 1
Maximální výkon54,00 kW při 8 750 ot./min.
Limited power version35.0kW 7,500 rpm
Maximální točivý moment68.0Nm (6.93kg-m) @ 6,500 rpm
Systém mazánízásoba oleje v klikové skříni
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Systém zapalováníTCI
Systém startováníElektrický
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní
Koncový převodŘetěz
Spotřeba paliva4.3l/100km
CO2 emission100g/km
Vstřikování palivaVstřikování paliva


PODVOZEK

RámDiamond
Úhel sklonu vidlice24.8º
Stopa90mm
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední zdvih130 mm
Zadní zdvih142 mm
Přední brzdaHydraulická s dvojitým kotoučem, Ø282 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø245 mm
Přední pneumatika120/70 R17 M/C 58W (tubeless)
Zadní pneumatika180/55 R17 M/C 73W (tubeless)


ROZMĚRY

Celková délka2140 mm
Celková šířka806 mm
Celková výška1290 mm
Výška sedla835 mm
Rozvor kol1460 mm
Minimální světlá výška140 mm
Mokrá hmotnost včetně náplní196 kg
Kapacita palivové nádrže17.0L
Kapacita olejové nádrže3.0L
249 990 Kč