Ténéré 700 World Raid GYTR

GYTR Ténéré 700 World Raid Sady: Závodní Výkon pro Každého

Inspirace rallye závody se promítá do každého modelu Ténéré 700 World Raid, který byl s nadšením přijat při svém představení v roce 2022. Yamaha nyní společně se svým rallye týmem přináší řadu tuningových dílů GYTR®, vytvářejících ze Ténéré World Raid pravý závodní stroj.

V Evropě dostupné tři GYTR sady umožňují každému jezdci vytvořit si dokonalý Ténéré 700 World Raid. Sada Performance přidává výkon motoru a rallye sedlo, Handling sada se zaměřuje na zlepšení ovladatelnosti a stabilitu, zatímco Rally sada nabízí vybavení pro účast v rallye závodech.


Sada GYTR Ténéré 700 World Raid Performance

Tato sada využívá výkonnost motoru CP2 o objemu 689 cm3 a zahrnuje lehký výfukový systém Akrapovič, sadu vzduchových filtrů GYTR a upravenou jednotku ECU GYTR pro zvýšení výkonu až o 9 koní. Obsahuje také rallye sedlo, stupačky a dělený hliníkový kryt spojky GYTR pro snadnou údržbu.


Sada Ténéré 700 World Raid GYTR Handling

Sada Handling připravuje podvozek Ténéré 700 World Raid pro rallye, s novými závodními koly a odpružením pro vynikající ovladatelnost v náročném terénu. Vylepšené vidlice KYB, tlumič Paioli, lehké kola GYTR a brzdový systém Brembo zvyšují stabilitu a šetří síly jezdce.


Sada Ténéré 700 World Raid GYTR Rally

Sada Rally přináší vybavení pro maximální výkon v rallye závodech, včetně velkokapacitních palivových nádrží, navigačních zařízení, výstražných světel a ochranných prvků. Tato sada transformuje Ténéré 700 World Raid na soutěžní stroj připravený na nejnáročnější podmínky.


Pro více informací o těchto sadách a možnostech vylepšení vašeho Ténéré 700 nás neváhejte kotaktovat či nás navštívit na prodejně.

Technické parametry